V Kariernem središču na Smoletovi 12 v Ljubljani, ki deluje v sklopu Zavoda RS za zaposlovanje (ZRSZ), sodelujemo pri pilotnem projektu Svetovanje na enem mestu.

Brezplačno svetovanje je namenjeno odraslim, učencem, dijakom, študentom, staršem in drugim, ki želijo pridobiti informacije in pomoč za lažjo nadaljnjo odločitev o izobraževalni ali o izbiri, spremembi poklica ter razvoju kariere za otroke, mladino in odrasle.

Svetovanja so od 13. 2. do 24. 2. 2023 med 15.00 in 19.00 z našimi izkušenimi kariernimi svetovalci, s katerimi so tudi:

• svetovalci v izobraževanju odraslih Andragoškega centra Slovenije,
  • šolski svetovalni delavci iz osnovnih in srednjih šol,
  • svetovalci iz kariernih centrov za mlade in za študente ter
  • predstavniki nevladnih organizacij, ki se ukvarjajo z vseživljenjsko karierno orientacijo.

Na svetovanje se ni potrebno predhodno naročiti in je na voljo brezplačno.

Namenjeno je vsem odraslim, ki želijo pridobiti informacije in pomoč na enem mestu o:

• nadaljnjem izobraževanju,
  • izbiri ali spremembi poklica,
  • razvoju kariere.